Fotografia rodzinna

Zdjęcia rodzinne

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna to odmiana sesji naczeczeńskiej ale może w niej brać udział cała rodzina. Sesja to wspólny spacer w ulubione miejsce. Zdjęcia z takiej sesją są wspaniałą pamiątką dla całej rodziny. Szczególnie gdy seję taką organizuje się co pewien czas umożliwający zobaczenie jak bardzo dzieci urosły lub gdy rodzina poszerza się o kolejnych członków. Podczas sesji rodzinnej spacerujemy a fotograf podgląda calą rodzinę oraz wszystkich jej członków. Najlepiej taką sesję zorganizować w miejscu przestronnym dającym duże możliwości takim jak park, ogród ale także w miejscu wymagającym specjalnego traktowania jak wesołe miasteczko. Jedynym ograniczeniem jest dostępność wystarczającej ilości światła wymagenego do uzyskania odpowiedniej jakości fotografii.

Chrzciny oraz inne imprezy rodzinne

Niektóre imprezy rodzinne takie jak chrzest, urodziny są wprost stworzone do tego żeby je uwiecznić. Coraz trudniej zebrać całą rodzinę. Dlatego gdy raz na kilka lat cała rodzina zjeżdża się w jednym miejscu uwiecznienie rodzinnych imprez staje się coraz ważniejsze. W przypadku Chrztu fotografujemy ceremonię. Można także zamówić zdjęcia w miejscu organizacji poczęstunku.

Fotografia ciążowa

Oczekiwanie na dziecko i narodziny to jedne z najpiękniejszych momentów w życiu. Warto uwiecznić taki czas. Sesję ciążową można zorganizować na różne sposoby. Mogą w niej uczestniczyć wszyscy członkowie rodziny lub tylko najbardziej zaangażowani. Sesję można zorganizować w domu lub w innym wybranym miejscu.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to wspólny spacer w ulubione miejsce. Bez pośpiechu z uśmiecham i zaglądaniem w swoje dusze. Zdjęcia z takiej sesją są wspaniałą pamiątką. Możecie sesję narzeczeńską traktować także jako trening i możliwość oswojenia się z aparatem przed sesją ślubną. Możecie taką sesję zorganizować dla siebie lub całej swojej rodziny. Podczas takiego spaceru fotograf podgląda całą rodzinę oraz wszystkich jej członków. Najlepiej taką sesję zorganizować w miejscu przestronnym dającym duże możliwości takim jak park, ogród ale także w miejscu wymagającym specjalnego traktowania jak wesołe miasteczko. Jedynym ograniczeniem jest dostępność wystarczającej ilości światła wymaganego do uzyskania odpowiedniej jakości fotografii.

Przygotowania do ślubu

Przygotowania do ceremonii to bardzo intymna część ślubu. Fotograf asystuje podczas przygotowań do ślubu, dokumentuje symbole. Ubieranie sukni, błogosławieństwo, wspólne zdjęcia z rodzicami, wizyta u wizażystki, rozmowy ze świadkami, napięcie które zawsze towarzyszy zawieraniu związku małżeńskiego. Po latach gdy wraca się do zdjęć powracają także myśli i uczucia.

Ceremonia ślubna

Ukoronowaniem przygotowań jest ceremonia ślubna. Najważniejsze momenty udokumentowanie w pięknej fotografii. Te piękne chwile są uwiecznione a ich wartość z czasem rośnie. Połączenie fotografii symbolicznej i reportażu wykonanego sprzętem najwyższej jakości daje pamiątkę na lata.

Wesele

Podczas wesela fotografujemy przybyłych gości oraz najważniejsze momenty wieczoru weselnego takie jak pierwszy toast, pierwszy taniec, zabawy i konkursy weselne. Fotografie z części weselnej są świetną pamiątką dla rodziny i gości uczestniczących w zabawie weselnej.

Zdjęcia grupowe z rodziną i świadkami

Zdjęcia grupowe panny państwa młodych z rodzicami, świadkami i rodziną to wspaniałe ukoronowanie ceremonii. Są to zdjęcia pozowane. Zdjęcia takie można wykonać w zaimprowizowanym studio na zapleczu sali weselnej lub w plenerze w okolicy sali. Tego typu zdjęcia najlepiej wykonać przed lub w przerwie zabawy weselnej. W takim przypadku nie trzeba dodatkowo fatygować osób które się na tych zdjęciach pojawiają.

Sesja ślubna

Sesja ślubna to odmiana sesji narzeczeńskiej. Może zostać zorganizowana jako spacer w ulubione miejsce lub miejsce specjalnie wybrane do tego celu. Na część sesji ślubnej możecie zaprosić także świadków lub rodziców choć głównymi aktorami jest para młoda. Sesja ślubna ma charakter specjalny i uroczysty. Można ją wykonać przed lub po ceremonii w dowolnie wybranym terminie.
Copyright (C) 2013 ARA Studio - Wszystkie prawa zastrzeżone.