Najważniejszą częścią oferty ARA-STUDIO jest fotografia ślubna i rodzinna. Jednak ARA-STUDIO nie stroni od projektów reklamowych oraz zdjęć specjalistycznych.

Oto nasza oferta:

Ślubne i narzeczeńskie FOTOGRAFIA ŚLUBNA i NARZECZEŃSKA

CEREMONIA ŚLUBNA – zdjęcia reportażowe z ceremonii ślubnej prezentowane na płycie DVD z opcją wykonania albumu w formie książki lub odbitek w klasycznym albumie. Czas trwania ok. 1,5 godziny.

CEREMINIA ŚLUBNA oraz OBIAD WESELNY – zdjęcia reportażowe z ceremonii ślubnej oraz obiadu weselnego z opcją zaimprowizowanej sesji pozowanej z udziałem pary młodej i rodziny. Prezentowane na płycie DVD z opcją wykonania albumu w formie książki lub odbitek w klasycznym albumie. Czas trwania 2-3 godzin.

CEREMONIA ŚLUBNA i WESELE – zdjęcia reportażowe z ceremonii ślubnej oraz wesela. Opcjonalnie po ustaleniu możliwe są zdjęcia z przygotowań (1 lub 2 fotografów) oraz zaimprowizowana sesja pozowana w sali weselnej. Prezentacja zdjęć w formie płyty DVD i albumu fotograficznego. Czas trwania – ceremonia oraz wesele do oczepin.

SESJA PLENEROWA (ślubna lub narzeczeńska) – zdjęcia w wybrany miejscu i uzgodnionej stylizacji. Czas trwania ok. 2 godzin.
Rodzinne FOTOGRAFIA RODZINNA

SESJA RODZINNA (plenerowa) – rodzinna zbiorowa sesja klasyczno-reporterska (zdjęcia reportażowe i pozowane) na wolnym powietrzu lub innym miejscu wybranym przez klienta.

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA – zdjęcia studyjne pozowane lub we wnętrzu klienta głównie z profesjonalnym oświetleniem studyjnym.

SESJA RODZINNA (studyjna) – zdjęcia rodzinne grupowe lub indywidualne w studio lub wnętrzu na neutralnym tle.

UWAGA: możliwość wykonania zdjęć studyjnych jest uzależniona od dostępności studia fotograficznego.
Portret i portfolio PORTRET I PORTFOLIO

Sesja indywidualna pozowania w plenerze lub wnętrzu na indywidualne zamówienie, także ze sztucznym oświetleniem. Czas trwania 1,5 godziny.
Specjalistyczne FOTOGRAFIA SPECJALISTYCZNA

Oferowany zakres to zdjęcia do szparowania, zdjęcia poglądowe przedmiotów, zdjęcia reklamowe i fashion. Zakres do indywidualnego ustalenia i wyceny. Tło neutralne lub stół bezcieniowy. Możliwość kalibracji reprodukcji barw dla wiernego oddania kolorystyki. Zdjęcia na nośniku elektronicznym, format do uzgodnienia. Dostępna wielkość pliku 12 Mpix.
Copyright (C) 2013 ARA Studio - Wszystkie prawa zastrzeżone.